PROFESIONALŪS MAKIAŽO KURSAI

Makiažo (vizažisčių/tų) kursai Klaipėdoje  >Planuojamos datos<
PRAKTINIO MOKYMO KOMPETENCIJOS UGDYMO IR KĖLIMO MAKIAŽO KURSAI

UŽSIREGISTRUOTI Į KURSUS GALITE UŽPILDĘ KONTAKTINĘ FORMĄ

Informacija ir registracija telefonu: Dėstytoja Vilma Andriulienė +37069803934. 8 46 380703; > Registruotis dabar internetu <

Registracija sms žinute +370 678 78 888 (Vardas, Pavardė, kont., telefonas, kokie kursai) Galime atvykti ir mokyti pas jus (kelionės išlaidos neįtrauktos). Kursai vyksta, verslo centre "Herkaus galerija" Herkaus Manto g. 22  4 aukštas 411 auditorija . Išsamiau informuojame užsiregistravusiems ir dalyvaujantiems asmenims.


 

PROFESIONALŪS, “Grožio paslaptys”, makiažo kursai.

Šie kursai skirti žmonėms, kurie nori dirbti makiažo specialistų darbą madų ir grožio pramonėje, o galbūt gražinti drauges, pažįstamas ar kaimynes. Jums nebūtinos išankstinės žinios. Svarbu, kad Jus žavėtų spalva, forma, mada, žmonės, o svarbiausia makiažas. Meniška mąstysena ir kūrybingumas yra privalumai. Galbūt šie kursai bus Jūsų tramplynas, nuo kurio šoksite į platesnius grožio pasaulio vandenis. Tikime, jog mus su Jumis sieja bendras tikslas ir mes galime padėti įgyvendinti Jūsų svajones!.

PROGRAMA: Kursai vyks: Individualiai vienas asmuo. Grupėse nuo keturių ir daugiau asmenų. Teorinėse paskaitose sužinosite viską apie grožio makiažą: makiažo priemonės ir įrankiai, makiažo atlikimo eiliškumas, makiažo tipai bei jų paskirtys (dieninis, vakarinis, dalykinis, nuotakos, šventinis, foto, teminis, scenos), veido bruožų koregavimo principai, šešėliavimas, maskavimas, antakių korekcija, spalvos bei jų pritaikymas ir derinimas. Mokoma klijuoti dirbtinius elementus. Dauguma paskaitų yra praktinio pobūdžio, todėl įgytas teorines žinias taikysite praktikuodami. Į praktines makiažo pamokas siūlome atsivesti savo modelį. Mokoma su įvairiomis profesionaliomis kosmetikos priemonėmis bei įrankiais. Naudojama NOUBA Itališka profesionali kosmetika. Baigus profesionalaus makiažo kursus išduodamas sertifikatas. Medžiagų kaina įskaičiuota. Papildomas sertifikatas užsienio kalba (arba pamesto arba sugadinto sertifikato kopijos išdavimas) - 30€.
TRUKMĖ: apie 25 val. Dėstytoja Vilma Andriulienė +37069803934.
LAIKAS: Kursai vyksta 2 kartus per savaitę iki 3val., apie mėnesį laiko.

>Registruotis dabar<
KAINA GRUPĖJE 3 IR DAUGIAU: 290€.  KAINA INDIVIDUALIAI : 730.

Egzaminas - 100€. (pageidaujantiems). Rezultatai įrąšomi į baigimo sertifikatą.
 

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos
KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMŲ IR RENGINIŲ REGISTRE
Kodas: 220011015

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now